הדרך הטובה ביותר להגשים

חלום היא להתעורר

מהשינה 

כל כך הרבה דברים קורים לנו בתת מודע בלי שנדע. זרמים סוערים בעומק ההכרה משפיעים על הבחירות, האהבות והאמונות שלנו. יותר מדי פעמים בחיים אנחנו מוצאים את עצמנו כלואים בתוך סיפור שלא אנחנו סיפרנו, לבושים בחליפה שלא אנחנו בחרנו. מכירים את זה שלפעמים הלב נשבר מרוב חוסר היגיון? הבטן כואבת והמחשבה מנסה איכשהו לסדר את המשוואה לטובתה, ונאדה, כלום. מתה הלוגיקה? נכנע ההיגיון? השתגע העולם? אז זהו, סטורילנד.

בואו לקבל ארגז הכלים

להגשמת חלומות

סטורילנד היא לא סדנה טיפולית ואין לי שום יומרה לשנות לכם את החיים או להפוך אתכם אנשים טובים יותר, אבל אני כן מאמין שכל מהלך שמעודד מודעות עצמית עוזר לאדם להתמודד עם המציאות הלא פשוטה. דע את עצמך הוא יסוד בסיסי בכל תהליך של גדילה עצמית ולפעמים כל מה שצריך לעשות בשביל לגלות את עצמך, זה לכתוב את הסיפור שלך. הגיע הזמן לכתוב אותו החוצה.

מנטור כתיבה

ליווי תהליך הכתיבה, משלב הולדת הרעיון ועד לערב ההשקה. מיועד לכותבים שזקוקים למנטור כתיבה שיעזור להם לסיים את הרומן, התסריט או המחזה.

איקיגאי

המסע לאיקיגאי עובר דרך שאלות בסיסיות כמו מה אנחנו רוצים מהחיים בכלל ומעצמנו בפרט, ואיך מוצאים משמעות במציאות מנוכרת ומוסללת

סדנת בסיס

בואו ללמוד איך בעזרת כלי כתיבה ודף לבן ניתן לחשוף רובדים נסתרים בנפש, לגלות את המניעים האמיתיים שלנו ולצייר את המפה האישית שלנו להצלחה

מלאו פרטים ונדבר בהקדם

 

להלן מקבץ שאלות שיש עליהן תשובות:

 

מה אם אני לא כותב מקצועי?

לא צריך להיות כותב מקצועי בשביל לעבור את התהליך, ומניסיון, בדרך כלל מי שמבריק בסדנאות הם דווקא אלה שבאו בלי שום ידע מוקדם. 

מה אני כותב מקצועי?

אם את עובדת על ספר, סדנה, הרצאה וכו׳. הסדנה יכולה להיות לך מקפצה גם ברמה האישית וגם ברמת היצירה. את יכולה לבחור לעבוד על החומרים שלך במקום על התרגילים. ומנסיון, אין דבר יותר מועיל ליצירה, מקבוצת תמיכה אוהדת ודד ליין שבועי. 

קשה לי עם אנשים:

אנחנו מודעים לזה ולכן הקבוצות קטנות מאד. אנחנו שומרים את זה אינטימי מאוד וזאת דרישה מפורשת של יובל כדי לייצר מרחב רגשי מאוורר ומאפשר.

אני לא מעוניין להיחשף:

אין בעיה, אנחנו מודעים לרגישות ולכן אין שום חובה לקרוא את התרגילים בפומבי. מי שלא מעוניין להחשף, יכול להשתתף בסדנה באופן מלא. כמו כן ניתן לשתף את התרגילים רק עם יובל ולקבל ממנו אינפוטים באופן פרטי.

 

זה יקר מדי:

לא, אם כבר זה זול מדי. בדיקה פשוטה בגוגל תלמד אותך שסדנת כתיבה באון ליין עם שיעורים מוקלטים עולה בערך אותו מחיר. כאן אתם מקבלים את יובל בלייב ואשכרה עוברים תהליך עמוק מול קבוצה אמיתית. אין עוד סדנאות כאלה ואם היו היית משלם על סדנה כזאת בין 6-7 אלף שקל ואני ממש ממליץ לבדוק את זה.  

 

אין מצב שאני מגיעה לתל אביב:

כן, תל אביב. אנחנו מבינים אותך מעומק הלב ובמיוחד בשבילך יש לנו את אותה הסדנה בזום. 

התאריך לא נוח לי:

סטורילנד לא מפסיקה לעבוד וכל הזמן נפתחות קבוצות חדשות. המלצה שלי, כדאי שתרשם מעכשיו בתאריך נוח ודי.