מגה אטיטיוד

סדנה ליצירת תוכן שיווקי רוצח

הסדנה מיועדת לכותבים אינטואיטיבים ויוצרי תוכן מקצועיים, שהיו רוצים לקחת את הכתיבה שלהם לשלב הבא.

בסדנה נלמד ונתרגל כלים פרקטיים ליצירת תוכן משמעותי על כל נושא שבעולם, ובכמויות אין סופיות.

נלמד מה זה מותג דיגיטלי ואיך בוראים אותו יש מאין. 

בואו ללמוד:

איך מייצרים סיפור למותג מא׳ ועד ת׳

איך כורים תוכן בכמויות בלתי נדלות

איך עובדים עם plr - סוד התוכן המוכן

משפכי שיווק ופלטפורמות אינטגרציה

איך נמנעים מתוכן טיפש

ניקוז ואיגום טראפיק

אווטאר הלקוח האידיאלי

מה זה מחקר נישה ואיך עורכים אותו

איך מנתחים ביג דתא

מה זה רצפי מכירה ואיך בונים אותם

קטע קצר מתוך שיעור המבוא

מה זה הנדסת רגשות ואיך אנחנו מופעלים על ידי הסיפור

משך הסרטון 9:24 דקות

      1800 שקל בלבד      

6 מפגשי זום עם יובל דיין

סכ״ה 18 שעות לימוד ותרגול

ימי ד׳ 10:00-13:00 

התוכן הוא המלך

האינטרנט חולל מהפכה בהרגלי הצריכה של המין האנושי. הרשתות החברתיות שלפו את הלקוח מהאנונימיות והחזירו לו את הזהות האישית לתמונה. לפני עידן הרשת מי יכול היה להאמין שאדם בודד יכול לנצח תאגיד בעזרת פוסט. לפתע נוצר מקום שבו יכולים היו הלקוחות להתאגד ולהחזיר את שיווי המשקל שבין המוכר לקונה שכולנו חשבנו שאבד לנצח. 
האינטרנט הפך אותנו לקונים מודעים, חסכנים ורציניים. אנחנו דורשים יחס אישי ומחיר הוגן, מדווחים על ספאם וגומלים על עוגמת נפש בביקורת רעה וכוכב אחד. המציאות הזאת אילצה את המשווקים לחשב מסלול מחדש והמושג ׳שיווק הוליסטי׳ בא לעולם. באופן כללי מדובר בתפיסה שיווקית חדשה שביקשה להסיט את הזום מאירוע המכירה הבודד ולתפוס את כל התהליך כסיפור שלם, מסע הלקוח האולטימטיבי. הטענה הייתה שאם נתפוס את כל התהליך כאירוע שלם אחד, היכולת שלנו לבצע אופטימיזציה יעלה פלאים. ובמקום לספר סיפורים על המוצר, נספר סיפורים על הלקוח וזה שינוי תפיסתי שעתיד לעורר מהפכה בעולם השיווק הדיגיטלי. 
שיטוט קצר ברחבי האינטרנט מעלה שלל הצעות לקורסים להתעשרות מהירה וקיצורי דרך למיליון הראשון. כל קורס, בדרכו המיוחדת מבטיח ללמד אותנו לתפעל כלי קסום שמייצר הרבה כסף בקצת זמן. ובכן, בדרך כלל הכלי שהם מציעים באמת קסום אבל, ויש אבל גדול מאד! מה שהם לא מספרים זה שהסוד להצלחה טמון באינטגרציה בין הכלים השונים. כל כלי הוא עולם שלם שמתרחש במימד אחר ודמיינו שכל כלי מספק גישה לידע בצבע אחר, יותר כלים-יותר צבעים ועדיין, ההצלחה טמונה בצייר ובשילוב ההרמוני שהוא יוצר בין הצבעים השונים. כל המתכנתים, בוני האתרים, הגרפיקאים והאנליסטים לא יועילו לפרוייקט, אם הכותבים שעומדים מאחורי הכל לא מסוגלים להניע סיפור.
גוסטרייטרים, יוצרי תוכן וכותבים, הגיע הזמן שלכם. בואו לחדד את יכולות הסיפור שלכם. בואו ללמוד איך מהנדסים רגשות בעזרת מילים. ​
העתיד נמצא בשיווק הדיגיטלי שנמצא במרחק לחיצת כפתור מאיפה שלא תהיו, ואם אתם מאמינים שהגיע הזמן שלכם לצאת לאור, הסדנה הזאת נבראה בשבילכם. 

 כל מותג צריך סיפור 

ליצור סיפור למותג זה כמו לבנות בניין. צריך לתכנן אותו בצורה מדויקת ולהקפיד על כל פרט קטן. לפני שמתחילים צריך לדעת בבירור למי מיועד הבניין, מה אופי הדיירים אותם הוא אמור להכיל ועל איזה צרכים ספציפיים הוא אמור לענות. כמו הבניין כך גם סיפור המותג צריך להיות יציב וחזק לאורך שנים רבות. אסטרטגיית תוכן נבונה יוצרת את ההבדל בין מהלך מוגבל ושרירותי לפעולה עקבית, מדויקת ואפקטיבית. בניית אסטרטגיית תוכן עוברת דרך תהליך פיצוח התמה של המוצר או השרות, בניית אווטר הלקוח המושלם, חידוד התזה ןהצעת הערך, ובחירת ערוצי פעולה ותזמון מיטבי להשגת תוצאות.

 שלבים בבניית אסטרטגיה שיווקית 

1. אווטאר הלקוח המושלם

 

מחקר מקדים של קהלי היעד הוא הצעד הראשון ואולי החשוב ביותר. הבנה של הצרכים, הרצונות או הציפיות של קהל מאופיין ומפולח תורמת לבניית סיפור מדוייק, לחידוד המסרים ולבחירה יעילה ונכונה של ערוצי התקשורת. המחקר כולל איסוף מידע ממקורות שונים המספקים תמונה מקיפה ומדוייקת על קהל היעד.

2. ניתוח שוק 

ניתוח עסקי ושיווקי של השוק מספק תמונה מהימנה על המיקום של המותג או החברה בשדה הפעילות הרלוונטית. באמצעות מודלים לניתוח, נחדד את היתרונות והייחוד של ההצעה ביחס למתחרים ולנעשה בשוק.

3. מיצוב (positioning) 

גיבוש המיצוב של המותג ביחס למתחרים ולנעשה בשוק באופן שיהלום בצורה הטובה ביותר את הצרכים של קהלי היעד. חידוד הבידול של המותג מאפשר לנו לגבש את הסיפור הכולל בתוכו סט של מסרי תוכן תואמים.

4. בחירה בדרכי ביטוי של תוכן 

הסיפור האפקטיבי לא יכול להיות שלם מבלי שנבין כיצד עלינו לספר אותו – מהי הדרך הטובה ביותר להעביר את המסר כך שלא רק יגיע לקהל היעד, אלא גם יקלט ויניע לפעולה. היום יש אינספור דרכים לספר סיפורים – באמצעות המלה הכתובה, פודקאסטים או וידאו. הבחירה בהם תלויה רבות בקהלי היעד, במשאבים וביכולות הקיימות ובדרך שלנו להעביר את המסר בצורה האפקטיבית ביותר.

5. מיפוי ערוצי תקשורת נבחרים 

השלב הסופי בבניית אסטרטגיית תוכן לפני יישומה בפועל הוא בחירה בערוצים הנכונים ביותר למהלך, בהתחשב באיפיון קהלי היעד ובמשאבים הקיימים. בעידן הנוכחי קיים שטף של מידע בשורה ארוכה של ערוצי תקשורת, אונליין ואופליין (inbound & outbound). האתגר הוא לבנות תמהיל נכון של פריסת מדיה שיידע ללכוד את הקהל הרלוונטי בסיפור הנכון, במקום ובזמן המתאימים ביותר: רשתות חברתיות, מנועי חיפוש, תוכן שיווקי, ניוזלטרים, אירוח תכנים בפורטלים או באתרי נישה מתאימים ועוד הרבה אחרים.