סדנה
לכתיבה מדיטטיבית

מהו זרם התודעה ואיך מתחברים אליו על ידי כתיבה

כל כך הרבה דברים קורים לנו בתת מודע בלי שנדע. זרמים סוערים בעומק ההכרה משפיעים על הבחירות, האהבות והאמונות שלנו. יותר מדי פעמים בחיים אנחנו מוצאים את עצמנו כלואים בתוך סיפור שלא אנחנו סיפרנו, לבושים בחליפה שלא אנחנו בחרנו. לא כיף. מכירים את זה שלפעמים הלב נשבר מרוב חוסר היגיון? הבטן כואבת והמחשבה מנסה איכשהו לסדר את המשוואה לטובתה, ונאדה, כלום. מתה הלוגיקה? נכנע ההיגיון? השתגע העולם? אז זהו, סטורילנד.

למי הסדנה מיועדת?

סטורילנד מיועדת לכולם, או בעצם לכל מי שנמאס לה כבר מחוסר הבהירות והערפול הכללי, וחושבת שהגיע הזמן להתמודד עם שאלות מהותיות לגבי הדרך שבה היא חיה את חייה, האפשרויות שלה, והשליטה, לא רק בסיפור שלה, אלא בכל נימי החיים והבחירות שהיא עושה לאורך הדרך.

111.png
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

שלום, אני יובל דיין, ואני מזמין אתכם למסע כתיבה לא שגרתי שבו תאלצו להתבונן פנימה, להתווכח עם העידונים. לשבור את הקולות שאומרים לכתוב בשביל מישהו אחר או להיות מישהו אחר. דרך תרגילי כתיבה מאתגרים נערוך מפגש מול הלא ידוע, מול הדברים שהדחקנו, שלא התיחסנו אליהם. בסדנה נלמד כיצד הכתיבה הופכת את הכותב מודע לעצמו, והמודעות עוזרת לו לייצר כלים להתמודדות והכלה.

סטורילנד היא לא סדנה טיפולית ואין לי שום יומרה לשנות לכם את החיים או להפוך אתכם אנשים טובים יותר, אבל אני כן מאמין שכל מהלך שמעודד מודעות עצמית עוזר לאדם להתמודד עם המציאות הלא פשוטה.

דע את עצמך הוא יסוד בסיסי בכל תהליך של גדילה עצמית ולפעמים כל מה שצריך לעשות בשביל לגלות את עצמך, זה לכתוב את הסיפור שלך. הגיע הזמן לכתוב אותו החוצה.

 מחיר : 2000 שקל  

10 משתתפים

בכל בקבוצה 

יום ד׳
קבוצות בוקר/ערב

 משך המפגש

3 שעות 

 5 מפגשי

און ליין

IMG_7367.jpg

להלן מקבץ שאלות שיש עליהן תשובות:

 

מה אם אני לא כותב מקצועי?

לא צריך להיות כותב מקצועי בשביל לעבור את התהליך, ומניסיון, בדרך כלל מי שמבריק בסדנאות הם דווקא אלה שבאו בלי שום ידע מוקדם. 

מה אני כותבת מקצועי?

אם את עובדת על ספר, סדנה, הרצאה וכו׳. הסדנה יכולה להיות לך מקפצה גם ברמה האישית וגם ברמת היצירה. את יכולה לבחור לעבוד על החומרים שלך במקום על התרגילים. ומנסיון, אין דבר יותר טוב ליצירה מקבוצת תמיכה אוהדת ודד ליין שבועי. 

קשה לי עם אנשים:

אנחנו מודעים לזה. ולכן הקבוצות הן עד 10 משתתפים. אנחנו שומרים את זה אינטימי מאוד וזאת דרישה מפורשת של יובל כדי לייצר מרחב רגשי מאוורר ומאפשר.

אני לא מעוניין להיחשף:

אין בעיה, אנחנו מודעים לרגישות ולכן אין שום חובה לקרוא את התרגילים בפומבי. מי שלא מעוניין להחשף, יכול להשתתף בסדנה באופן מלא. כמו כן ניתן לשתף את התרגילים רק עם יובל ולקבל ממנו אינפוטים באופן פרטי.

 

זה יקר מדי:

לא, אם כבר זה זול מדי. בדיקה פשוטה בגוגל תלמד אותך שסדנת כתיבה באון ליין עם שיעורים מוקלטים עולה בערך אותו מחיר. כאן אתם מקבלים את יובל בלייב ואשכרה עוברים תהליך עמוק מול קבוצה אמיתית. אין עוד סדנאות כאלה ואם היו היית משלם על סדנה כזאת בין 6-7 אלף שקל ואני ממש ממליץ לבדוק את זה.  

 

אין מצב שאני מגיעה לתל אביב:

כן, תל אביב. אנחנו מבינים אותך מעומק הלב ובמיוחד בשבילך יש לנו את אותה הסדנה בזום. 

התאריך לא נוח לי:

סטורילנד לא מפסיקה לעבוד וכל הזמן נפתחות קבוצות חדשות. המלצה שלי, כדאי שתרשם מעכשיו בתאריך נוח ודי. 

לעוד פרטים והרשמה,

ספרו לנו מי אתם ונדבר בהקדם