במהלך הקורס כל משתתף יבנה לעצמו נכס דיגיטלי מניב

משך הקורס - 3 חודשים
מפגש און ליין שבועי של 3 שעות
דיסקורד קבוצתי
ליווי אישי

קורס כתיבה שיווקית

סטוריטלינג מתקדם ובניית נכסים דיגיטליים

הסיפור הוא הבסיס ליצירת קשרים עם לקוחות, שותפים ושווקים. קשרים שמובילים למערכות יחסים, שמבטיחות צמיחה ארוכת טווח ובת קיימא. סטוריטלינג הוא תהליך יצירתי. זו אמנות, ואמנות טובה היא הרבה יותר מרצף של תהליכים מוגדרים. בואו להקים לעצמכם נכס דיגיטלי ותתחילו להפוך מילים לכסף אמיתי

מה נלמד בקורס

  איך מייצרים סיפור למותג מא׳ ועד ת׳
◊  AI - איך עובדים עם בינה מלאכותית
◊  איך מגלפים ערכים מרעיון גולמי
◊  מחקר נישה וניתוח של ביג דתה
◊  בניית אווטאר הלקוח האידיאלי
◊  מה זה רצפי מכירה ואיך בונים אותם
◊  משפכי שיווק ופלטפורמות אינטגרציה חכמות
◊  ניקוז ואיגום טראפיק
◊  איך עובדים עם PLR - סוד התוכן המוכן

קטע קצר מתוך שיעור המבוא

מהי הנדסת רגשות ואיך אנחנו מופעלים על ידי הסיפור

  משך הסרטון 9:24 והוא שווה כל רגע

התוכן הוא המלך

האינטרנט חולל מהפכה בהרגלי הצריכה של המין האנושי. הרשתות החברתיות שלפו את הלקוח מהאנונימיות והחזירו לו את הזהות האישית לתמונה. לפני עידן הרשת מי יכול היה להאמין שאדם בודד יכול לנצח תאגיד בעזרת פוסט. לפתע נוצר מקום שבו יכולים היו הלקוחות להתאגד ולהחזיר את שיווי המשקל שבין המוכר לקונה שכולנו חשבנו שאבד לנצח. 

האינטרנט הפך אותנו לקונים מודעים, חסכנים ורציניים. אנחנו דורשים יחס אישי ומחיר הוגן, מדווחים על ספאם וגומלים על עוגמת נפש בביקורת רעה וכוכב אחד. המציאות הזאת אילצה את המשווקים לחשב מסלול מחדש והמושג ׳שיווק הוליסטי׳ בא לעולם. באופן כללי מדובר בתפיסה שיווקית חדשה שביקשה להסיט את הזום מאירוע המכירה הבודד ולתפוס את כל התהליך כסיפור שלם, מסע הלקוח האולטימטיבי. הטענה הייתה שאם נתפוס את כל התהליך כאירוע שלם אחד, היכולת שלנו לבצע אופטימיזציה יעלה פלאים. ובמקום לספר סיפורים על המוצר, נספר סיפורים על הלקוח וזה שינוי תפיסתי שעתיד לעורר מהפכה בעולם השיווק הדיגיטלי. 

שיטוט קצר ברחבי האינטרנט מעלה שלל הצעות לקורסים להתעשרות מהירה וקיצורי דרך למיליון הראשון. כל קורס, בדרכו המיוחדת מבטיח ללמד אותנו לתפעל כלי קסום שמייצר הרבה כסף בקצת זמן. ובכן, בדרך כלל הכלי שהם מציעים באמת קסום אבל, ויש אבל גדול מאד! מה שהם לא מספרים זה שהסוד להצלחה טמון באינטגרציה בין הכלים השונים. כל כלי הוא עולם שלם שמתרחש במימד אחר ודמיינו שכל כלי מספק גישה לידע בצבע אחר, יותר כלים-יותר צבעים ועדיין, ההצלחה טמונה בצייר ובשילוב ההרמוני שהוא יוצר בין הצבעים השונים. כל המתכנתים, בוני האתרים, הגרפיקאים והאנליסטים לא יועילו לפרוייקט, אם הכותבים שעומדים מאחורי הכל לא מסוגלים להניע סיפור.

גוסטרייטרים, יוצרי תוכן וכותבים, הגיע הזמן שלכם. בואו לחדד את יכולות הסיפור שלכם. בואו ללמוד איך מהנדסים רגשות בעזרת מילים. ​

העתיד נמצא בשיווק הדיגיטלי שנמצא במרחק לחיצת כפתור מאיפה שלא תהיו, ואם אתם מאמינים שהגיע הזמן שלכם לצאת לאור, הסדנה הזאת נבראה בשבילכם.